Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo
1 / 66

Aphrodite's Apartments

Spata-Artemida, Kreikka

Fantasy Park on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Pysäköinti
Merinäköala
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Perheystävällinen

Rafinan satama ja Fantasy Park sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 4,1 km:n päässä kohteesta Vravrona Beach ja 6,8 km:n päässä kohteesta Artemiin pyhäkkö Vravronassa. Tässä majoituspaikassa on 4 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on pyykinpesukone ja silitysrauta/-lauta. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Fantasy Park - 2,1 km / 1,3 mi
Vravrona Beach - 4,2 km / 2,6 mi
Artemiin pyhäkkö Vravronassa - 6,8 km / 4,2 mi
Plaz Rafínas - 7,2 km / 4,5 mi
Metropolitan Expo - 7,4 km / 4,6 mi
Rafinan satama - 7,6 km / 4,7 mi
Frankkien torni - 9,3 km / 5,8 mi
Greek Bible College - 10 km / 6,2 mi
Aquapolis - 11 km / 6,8 mi
Smart Park - 11,2 km / 7 mi
Attican eläintieteellinen puisto - 11,4 km / 7,1 mi
Magic Paintball Arena - 11,8 km / 7,3 mi
Factory Outlet Airport - 11,9 km / 7,4 mi
McArthurGlen Designer Outlet - 12 km / 7,5 mi
Agios Spyridonas Beach - 12,6 km / 7,8 mi

Lähin suuri lentokenttä on Ateena (ATH-Elefthérios Venizélos) - 14 km / 8,7 mi

Palveluihin kuuluu rajoitettu pysäköinti.Majoituspaikka on suljettu 1.4.2025–31.12.2026 (päivät saattavat muuttua).

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 0.50 EUR per majoitustila per yö
  • Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 2.00 EUR per majoitustila per yö

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 500 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Lue lisää

Aphrodite's Apartments kartta

Osoite

Aphrodite's Apartments

Leoforos Vravronos 22

190 16

Spata-Artemida, Kreikka

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme