




House 1855
Ližnjan, Kroatia
Hotellin mukavuudet
Pulan amfiteatteri ja Nesactium sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä loma-asunto sijaitsee 8,5 km:n päässä kohteesta Mercator Shopping Center ja 10,7 km:n päässä kohteesta Pulan lauttasatama. Tämä ilmastoitu loma-asunto tarjoaa käyttöösi keittiön. Huoneessa on patio. Huoneessa on taulutelevisio sekä satelliittikanavat, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä. Mukavuuksiin kuuluu jääkaappi ja pyykinpesukone. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Nesactium - 1,9 km / 1,2 mi
Mercator Shopping Center - 8,5 km / 5,3 mi
Pulan amfiteatteri - 10,6 km / 6,6 mi
Pulan lauttasatama - 10,7 km / 6,6 mi
Istrian nykytaiteen museo - 10,9 km / 6,7 mi
Dvojna Vrata - 11 km / 6,9 mi
Zerostrassen tunnelit - 11 km / 6,9 mi
Pyhän Marian katedraali - 11 km / 6,9 mi
Orthodox Church of St. Nicholas - 11 km / 6,9 mi
Arkeologinen museo - 11 km / 6,9 mi
Herkuleksen portti - 11,1 km / 6,9 mi
Golden Sun Casino - 11,1 km / 6,9 mi
Augustuksen temppeli - 11,3 km / 7 mi
Pulan linnoitus - 11,4 km / 7,1 mi
Istrian historiallinen museo - 11,4 km / 7,1 mi
Lähin suuri lentokenttä on Pula (PUY) - 3,9 km / 2,4 mi
Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kauden mukainen ulkouima-allas ja grilli.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Käteisellä maksettava takuumaksu vaurioiden varalle: 200 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. 1.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 01. toukokuuta – 31. lokakuuta.
House 1855 kartta
Osoite
House 1855
Valtura 149B
52100
Ližnjan, Kroatia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.