




Base Serviced Apartments - The Docks
Liverpool, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta
Hotellin mukavuudet
Base Serviced Apartments - The Docks sijaitsee keskustassa, ja Royal Albert Dock ja M&S Bank Arena 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 6,6 km:n päässä kohteesta Anfield Stadium ja 15,1 km:n päässä kohteesta Knowsley Safari Park (eläinpuisto). Tässä majoituspaikassa on 12 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huone siivotaan kerran viikossa. Huoneissa on mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
BT Convention Centre - 0,9 km / 0,6 mi
ACC Liverpool - 1 km / 0,6 mi
Grosvenor Casino Liverpool - 1 km / 0,6 mi
M&S Bank Arena - 1 km / 0,6 mi
Baltic Market - 1,1 km / 0,7 mi
Royal Albert Dock - 1,2 km / 0,7 mi
Wheel of Liverpool - 1,2 km / 0,8 mi
The Beatles Story Museum - 1,3 km / 0,8 mi
Tate Liverpool - 1,4 km / 0,8 mi
Museum of Liverpool - 1,7 km / 1,1 mi
Chinatown - 1,7 km / 1,1 mi
Merseysiden merenkulkumuseo - 1,7 km / 1,1 mi
Kansainvälinen orjuusmuseo - 1,7 km / 1,1 mi
Liverpool Cathedral - 1,9 km / 1,2 mi
Liverpool Pier Head Ferry Terminal - 1,9 km / 1,2 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Liverpool (LPL-John Lennon) - 13,6 km / 8,5 mi
Chester (CEG-Hawarden) - 59,9 km / 37,2 mi
Manchesterin lentokenttä (MAN) - 59,5 km / 37 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Liverpool (LPL-John Lennon).
Käytössäsi on express-uloskirjautuminen ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 500 GBP
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Omatoiminen pysäköinti: 15 GBP per yö
- Myöhäinen uloskirjautuminen: 10 GBP
- Luottokorttimaksuista veloitetaan lisämaksu.
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Hotelli varaa oikeuden kieltäytyä tietyntyyppisistä ryhmä- tai juhlavarauksista, mukaan lukien polttarijuhlat.
- Asiakkaita, jotka ovat 25 vuoden ikäisiä tai nuorempia, ei saa tuoda tähän vain aikuisille tarkoitettuun majoituspaikkaan.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Base Serviced Apartments - The Docks kartta
Osoite
Base Serviced Apartments - The Docks
Docks – Marina – Liverpool
L3 4EU
Liverpool, Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.