Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 89

Casa Felicidade

Lagos, Portugali

Palmares Golf (golfkeskus) on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Merinäköala
Hiustenkuivaaja
Minibaari
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä

Casa Felicidade sijaitsee keskustassa, ja Lagos (venesatama) ja Ponta da Piedade Lagosin majakka 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä majatalo sijaitsee 9,4 km:n päässä kohteesta Dona Anan uimaranta ja 9,8 km:n päässä kohteesta Praia de Camilo. Kaikissa 3 huoneessa on ilmastointi ja minibaari. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy bidee ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Palmares Golf (golfkeskus) - 3,3 km / 2,1 mi
Meian ranta - 4,5 km / 2,8 mi
Monte da Casteleja -viinitarha - 4,8 km / 3 mi
Museu de Cera dos Descobrimentos - 5,9 km / 3,7 mi
Lagos (venesatama) - 6,3 km / 3,9 mi
Mercado Municipal de Lagos - 6,7 km / 4,1 mi
Igreja de São Sebastião - 6,8 km / 4,2 mi
Rua da Barroca - 6,8 km / 4,2 mi
Henrik Purjehtijan - 7,1 km / 4,4 mi
Centro Ciência Viva de Lagos - 7,2 km / 4,4 mi
Ensimmäiset Euroopan orjamarkkinat - 7,2 km / 4,5 mi
Igreja de Santa Maria - 7,3 km / 4,5 mi
Lagosin kulttuurikeskus - 7,3 km / 4,5 mi
Igreja de Santo Antonio (kirkko) - 7,3 km / 4,6 mi
Museu Municipal Dr José Formosinho - 7,4 km / 4,6 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Portimao (PRM) - 10,6 km / 6,6 mi
Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä) - 77,8 km / 48,4 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen valet-pysäköinti. Tässä savuttomassa majatalossa on 2 kerrosta 1 rakennuksessa ja ilmainen pysäköinti lähistöllä. Vapaa-ajanmahdollisuuksia ovat esimerkiksi helikopteri-/lentokonekierrokset paikan päällä, jousiammuntamahdollisuus paikan päällä ja luolaretkeilymahdollisuus lähistöllä. Seuraavat tilat on suljettu kausittain joka vuosi. Ne on suljettu 1. 11ta – 28. 2ta:
  • Pysäköintialue

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • 50 EUR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 20 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 23.30–0.00

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Lue lisää

Casa Felicidade kartta

Osoite

Casa Felicidade

Rua do Lavrador, Nº 25 - 1º Esquerdo

8600-250

Lagos, Portugali

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme