




Helios Blue Villas
Kassandra, Kreikka
Hotellin mukavuudet
Helios Blue Villas sijaitsee lähellä rantaa, ja Kallithéan ranta ja Lefki Peristeran ranta sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huvila sijaitsee 3 km:n päässä kohteesta Kryopigin ranta ja 7,7 km:n päässä kohteesta Ammon Zeuksen temppeli. Tässä majoituspaikassa on 24 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa takka ja äly-tv:t. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on egyptinpuuvillaiset lakanat. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Varusteluun kuuluu keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Kryopigin ranta - 1,5 km / 1 mi
Lefki Peristeran ranta - 2,8 km / 1,7 mi
Kallithéan ranta - 7,1 km / 4,4 mi
Ammon Zeuksen temppeli - 7,7 km / 4,8 mi
Áfytosin kansanperinnemuseo - 10 km / 6,2 mi
Chaniotisin uimaranta - 10,1 km / 6,2 mi
Varkesin ranta - 10,8 km / 6,7 mi
Pefkochorin laituri - 13,4 km / 8,3 mi
Sivirin ranta - 15,2 km / 9,5 mi
Pefkochorin laguuni - 17,6 km / 11 mi
Glarokavoksen satama - 18,1 km / 11,3 mi
Elanin ranta - 18,3 km / 11,4 mi
Xenian uimaranta - 21,3 km / 13,2 mi
Thermal Spa Agia Paraskevin kylpylä - 23 km / 14,3 mi
Loutra Agias Paraskevin ranta - 23,3 km / 14,5 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 4.00 EUR per majoitustila per yö
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 15.00 EUR per majoitustila per yö
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Lemmikit: 20 EUR per lemmikki per päivä
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 500 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä 16. toukokuuta – 31. lokakuuta.
Helios Blue Villas kartta
Osoite
Helios Blue Villas
Near Evdos, Kryopigi
630 77
Kassandra, Kreikka
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.