Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo
1 / 10

Hotel Don Ignacio

El Asintal, Guatemala

Kaupungissa El Asintal



Hotellin mukavuudet

Baari
Internet
Kokoustila
Pysäköinti
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Puutarha
Kattotuuletin
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku

Parque Arqueológico Takalik Abaj ja San Antonio de Paduan kirkko sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hostal sijaitsee 10 km:n päässä kohteesta Arkeologinen ja kansantieteellinen museo ja 10 km:n päässä kohteesta Museo de Arqueología y Etnología. Kaikkien 8 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Kaapelikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on tallelokero ja ilmainen pullovesi. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Parque Arqueológico Takalik Abaj - 7,9 km / 4,9 mi
San Antonio de Paduan kirkko - 9,9 km / 6,2 mi
Arkeologinen ja kansantieteellinen museo - 10 km / 6,2 mi
Museo de Arqueología y Etnología - 10 km / 6,2 mi
Dino Parkin huvipuisto - 14,7 km / 9,1 mi
Parque de Aventura Xejuyup - 17,1 km / 10,7 mi
Xetulul Theme Park - 17,4 km / 10,8 mi
Xocomil Waterpark - 17,5 km / 10,9 mi
Chicabal Lagoon - 42 km / 26,1 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Retalhuleu (RER) - 13,4 km / 8,3 mi
Quetzaltenango (AAZ – Los Altos) - 60,9 km / 37,8 mi

Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja tallelokero vastaanotossa. Tämä hostal tarjoaa asiakkailleen 350 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hyödynnä ulkouima-allas ja puutarha. Hostalin ravintola on hyvä paikka lounaan ja illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.00–11.00.
  • Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 25 GTQ aikuisille ja 25 GTQ lapsille

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Ei kuumaa vettä paikan päällä.
  • Enintään 2 korkeintaan 11 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Lue lisää

Hotel Don Ignacio kartta

Osoite

Hotel Don Ignacio

Km 192.5 Ruta a El Asintal

11009

El Asintal, Guatemala

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme