Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo
1 / 19

Villa Alber - Plaza Mayor

Benissa, Espanja

Kaupungissa Benissa (Benissan rannikko)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Internet
Pysäköinti
Kahvinkeitin
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Uuni
Puutarha
Mikroaaltouuni
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Suihku
Pakastin

La Fossan ranta ja Cala Fustera sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huvila sijaitsee 19,7 km:n päässä kohteesta Albirin ranta ja 2 km:n päässä kohteesta Cala del Mallorquí. Tämä huvila tarjoaa käyttöösi yksityisen uima-altaan ja taulutelevision. Huoneessa on kalustettu terassi. Keittiössä on täysikokoinen jääkaappipakastin, uuni ja liesi. Maksullinen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä, ja digitaalikanavat viihdyttävät yöpymisen aikana. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Cala Fustera - 1 km / 0,6 mi
Cala Els Pinets - 1,3 km / 0,8 mi
Cala del Mallorquí - 1,9 km / 1,2 mi
Playa de Calalga - 2,3 km / 1,5 mi
Cala Advocat - 2,7 km / 1,7 mi
La Fossan ranta - 2,9 km / 1,8 mi
Cala Baladrar - 3 km / 1,8 mi
Salinas de Calpen suolajärvi - 3,8 km / 2,3 mi
Cantal Roigin ranta - 4,2 km / 2,6 mi
Cala el Racó - 4,4 km / 2,8 mi
Arenal-Bolin ranta - 4,5 km / 2,8 mi
Ifach Rock - 4,6 km / 2,9 mi
Cala del Morelló - 4,7 km / 2,9 mi
Baños de la Reinan arkeologiset kaivaukset - 4,8 km / 3 mi
Penyal d'Ifacin luonnonpuisto - 5 km / 3,1 mi

Lähin suuri lentokenttä on Alicante (ALC-Alicanten kansainvälinen lentoasema) - 82,2 km / 51,1 mi

Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hyödynnä ulkouima-allas, terassi ja puutarha.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 250.00 EUR per yöpyminen
  • Siivousmaksu: 90.00 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Lakanamaksu: 12 EUR per henkilö, per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Lemmikit: 50 EUR per lemmikki per yöpyminen
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00 jälkeen
  • Vauvansänky: 50.00 EUR per yöpyminen
  • Lakanat ovat saatavilla lisämaksua vastaan (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
  • Pyyhkeet ovat saatavilla lisämaksusta (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Lue lisää

Villa Alber - Plaza Mayor kartta

Osoite

Villa Alber - Plaza Mayor

Calle Alber, 18

3720

Benissa, Espanja

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme