




Napa Prince Hotel Apartments
Ayia Napa, Kypros
Hotellin mukavuudet
Napa Prince Hotel Apartments sijaitsee keskustassa, ja Agía Nápan luostari 8 minuutin kävelymatkan päässä ja Thalassan kunnallinen museo 12 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä perheystävällinen huoneistohotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Katsarkan ranta ja 2 km:n päässä kohteesta Grecian Bay Beach (ranta). Tässä majoituspaikassa on 39 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja uuni. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu 26-tuumainen LCD-televisio ja satelliittikanavat. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja vedenkeitin. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Käytössäsi on kuljetukset lentokentältä majoituspaikkaan (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hyödynnä kauden mukainen ulkouima-allas, terassi ja puutarha. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, hääpalvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Napa Prince Hotel Apartments tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja välipalabaarin/delin. Rentoudu nauttimalla pari drinkkiä baarissa or allasbaarissa. Maksullinen englantilainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 9.30–12.00.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 50.00 EUR per per henkilö per per yöpyminen alle 25 vuoden ikäisiltä asiakkailta
- Kaupungin perimä vero: 0.17 EUR per henkilö per yö
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu englantilaisesta aamiaisesta: noin 10 EUR aikuisille ja 5 EUR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 60.00 EUR per ajoneuvo (korkeintaan 4 henkilöä)
- Aikainen sisäänkirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 40 EUR
- Myöhäinen uloskirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 40 EUR
- Ilmastointi on saatavilla lisämaksusta
- Tallelokero huoneessa: 2 EUR per päivä
- Lisävuode: 28 EUR per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä huhtikuusta lokakuuhun.
- Enintään 2 korkeintaan 2 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.
Napa Prince Hotel Apartments kartta
Osoite
Napa Prince Hotel Apartments
Tefkrou Anthia 65
5342
Ayia Napa, Kypros
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.