Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 38

Menso at South Bank

South Brisbane, Queensland, Australia

Kaupungissa Brisbane (South Brisbane)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Baari
Internet
Pesukone
Pysäköinti
Vedenkeitin
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Uuni
Leivänpaahdin
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Minibaari
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Mikroaaltouuni
Kattotuuletin
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Kuivaaja
Työpöytä
Pakastin

Griffith University South Bank ja Southbank Parklands sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä tasokas huoneistohotelli sijaitsee 0,6 km:n päässä kohteesta Brisbanen messukeskus ja 1 km:n päässä kohteesta Queensland Performing Arts Centre (esittävien taiteiden keskus). Tässä majoituspaikassa on 66 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja liesi. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on työpöytä ja minibaari. Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Hyödynnä ulkouima-allas, kattoterassi ja puutarha. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja piknikalue. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Majoituspaikka on suljettu 13.11.2023–1.1.2025 (päivät saattavat muuttua). Tämö majoituspaikka on suljettu 13.11.2023– 1.1.2025 remontin vuoksi, ja se avataan, kun remontti on valmis (remontin valmistumispäivä voi muuttua).  

Majoituspaikka veloittaa seuraavat maksut:

  • Takuumaksu: 100.00 AUD per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Katettu omatoiminen pysäköinti: 30 AUD per päivä
  • Vauvansänky: 35.0 AUD per yö
  • Lisävuode: 35 AUD per yö
  • Luottokorttimaksuista peritään 4 % lisämaksu

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Uima-allas on avoinna ympäri vuorokauden.

Menso at South Bank kartta

Osoite

Menso at South Bank

68 Cordelia Street

4101

South Brisbane, Queensland, Australia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme