




Bahia City Hotel
Agadir, Marokko
Hotellin mukavuudet
Bahia City Hotel sijaitsee keskustassa, ja Agadirin ranta ja Agadirin venesatama 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 4,3 km:n päässä kohteesta Souk El Had (ostosalue) ja 0,4 km:n päässä kohteesta Vallee de Oiseaux. Kaikkien 246 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on egyptinpuuvillaiset lakanat. Satelliittikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme ja bidee. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset. Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä maksullinen omatoiminen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu yökerho ja ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Hotellin ravintola, INTERNATIONAL, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös kahvila ja ympärivuorokautinen huonepalvelu. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Rentoudu nauttimalla pari drinkkiä baarissa or allasbaarissa. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat maksut:
- Kaupungin perimä vero: 1.22 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu buffetaamiaisesta: noin 15 EUR aikuisille ja 8 EUR lapsille
- Omatoiminen pysäköinti: 1.00 EUR per päivä
- Valet-pysäköinti: 1 EUR per päivä
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- 24.12. yöpymisten kokonaishintaan sisältyy pakollinen jouluaaton gaalaillallismaksu.
- 31.12. yöpymisten kokonaishintaan sisältyy pakollinen uudenvuodenaaton gaalaillallismaksu.
- Yksi korkeintaan 4 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
- Kaikki maksut voidaan maksaa käteisettömillä maksutavoilla.
Bahia City Hotel kartta
Osoite
Bahia City Hotel
Rue des Administrations Publiques
80000
Agadir, Marokko
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.