Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 38

Richmond Hotel Naha Kumoji

Naha, Japani

Kokusai Dorin markkinat lähellä



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pysäköinti
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Puhelin
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku

Richmond Hotel Naha Kumoji sijaitsee keskustassa, ja Tomarin satama sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Midorigaoka-puisto 7 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,8 km:n päässä kohteesta Kokusai Dorin markkinat ja 0,9 km:n päässä kohteesta Sogenji-temppeli. Kaikissa 225 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Käytössäsi on digitaalikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, pimennysverhot ja huoneessa tarjottava hierontapalvelu. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Richmond Hotel Naha Kumoji tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.30–10.00.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 1700 JPY aikuisille ja 850 JPY lapsille
  • Omatoiminen pysäköinti: 1000.00 JPY per yö (ilman kulkurajoituksia)
  • Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Korkeintaan 12 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
  • Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.

Richmond Hotel Naha Kumoji kartta

Osoite

Richmond Hotel Naha Kumoji

2-23-12 Kumoji

900-0015

Naha, Japani

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme