




Public House Hotel
Belgrad, Serbia
Hotellin mukavuudet
Public House Hotel sijaitsee keskustassa, ja Knez Mihailova -katu 9 minuutin kävelymatkan päässä ja Nikola Tesla -museo 11 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä luksusluokan hotelli sijaitsee 1,1 km:n päässä kohteesta Kansallismuseo ja 1,2 km:n päässä kohteesta Republic Square (aukio). Kaikissa 19 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä espressokoneet. Huoneiden memory foam -patjallisissa sängyissä on italialaiset Frette-lakanat. Mukavuuksiin kuuluu LCD-televisio, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen valet-pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Paikan päällä on lisäksi poreallas, sauna sekä vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–11.00.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 1.37 EUR per henkilö per yö aikuisilta; 0.68 EUR per yö asiakkailta, jotka ovat iältään 7–15 vuotta vanhoja. Tätä veroa ei peritä alle 7 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu buffetaamiaisesta: noin 10 EUR per henkilö
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 35 EUR per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 3 henkilöä)
- Lemmikit: 10 EUR per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Asiakkaat voivat järjestää lemmikkiensä majoituksen ottamalla yhteyttä suoraan majoituspaikkaan käyttämällä varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja (lemmikeistä veloitetaan lisämaksuja, ja niistä löytyy lisätietoja lisämaksuja koskevassa osiossa).
- Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
- Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).
Public House Hotel kartta
Osoite
Public House Hotel
Kneza Milosa 14
11000
Belgrad, Serbia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.