




Hotel Sehrawat inn
New Delhi, Intia
Hotellin mukavuudet
Qutub Minar (minareetti) sijaitsee 8 kilometrin päässä ja Rashtrapati Bhavanin palatsi 15,2 kilometrin päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen hotelli sijaitsee 15,2 km:n päässä kohteesta Lodhin puutarha ja 16 km:n päässä kohteesta India Gate. Tässä majoituspaikassa on 35 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa lämmitetyt lattiat ja LED-TVt. Huoneiden memory foam -patjallisissa sängyissä on untuvapeitot ja egyptinpuuvillaiset lakanat. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös iPod-telakointiasema ja satelliittikanavat. Varusteluun kuuluu työpöytä, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut). Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuone. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja maksulliset linja-autoasemakuljetukset. Vietä päivä rinteissä tai kokeile jotain muuta - muun muassa hiihtoyhteys rinteeseen kuuluu hotellin palveluihin. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja ympärivuorokautisen huonepalvelun. Maksullinen paikallinen keittiö tarjotaan päivittäin klo 9.00–10.30.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- 500 INR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu paikallisesta aamiaisesta: noin 150 INR aikuisille ja 75 INR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 500 INR per ajoneuvo (korkeintaan 3 henkilöä)
- Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yöpymisen keston mukaan.
- Tallelokero huoneessa: 250 INR per päivä
- Lisävuode: 500.0 INR per päivä
- Luottokorttimaksuista veloitetaan 2 %:n suuruinen lisämaksu
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Yksi korkeintaan 5 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Majoituspaikassa on tarjolla yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
- Tarvitset auton päästäksesi tähän majoituspaikkaan.
Hotel Sehrawat inn kartta
Osoite
Hotel Sehrawat inn
A-101, Block B, gali no-3, Near Airport
110037
New Delhi, Intia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.