Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo
1 / 19

Relax Guest House

Mumbai, Intia

Kaupungissa Mumbai (Masjid Bandar)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Baari
Internet
Televisio
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Kattotuuletin
Kylpyamme tai suihku
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä

Gateway of India sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Marine Drive 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä majatalo sijaitsee 16,7 km:n päässä kohteesta Yhdysvaltain pääkonsulaatti ja 19,2 km:n päässä kohteesta Juhun ranta. Kaikissa 17 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kattotuuletin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Mohammed Ali Road - 0,5 km / 0,3 mi
Crawford Market (tori) - 0,7 km / 0,4 mi
St. Xavier's College (koulu) - 1,2 km / 0,8 mi
Shri Swaminarayanin temppeli - 1,2 km / 0,8 mi
Fashion Streetin markkinat - 1,4 km / 0,9 mi
St Georgen sairaala - 1,6 km / 1 mi
Chorin basaari - 1,8 km / 1,1 mi
Bombay Hospital (sairaala) - 1,9 km / 1,2 mi
Marine Drive - 2 km / 1,2 mi
St. Thomas Cathedral (kirkko) - 2,4 km / 1,5 mi
Veer Nariman Road - 2,4 km / 1,5 mi
Flora Fountain (suihkulähde) - 2,5 km / 1,5 mi
Wankheden stadion - 2,5 km / 1,6 mi
Saifee Hospital (sairaala) - 2,5 km / 1,6 mi
Reserve Bank of India - 2,6 km / 1,6 mi

Lähin suuri lentokenttä on Chhatrapati Shivajin kansainvälinen lentokenttä (BOM) - 25 km / 15,6 mi

Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Hyödynnä lentokenttäkuljetukset. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Majatalo tarjoaa asiakkailleen ympärivuorokautisen huonepalvelun. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Aamiainen saatavilla maksusta.
  • Maksu aamiaisesta: noin 80.00 INR per henkilö
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 1800.00 INR per ajoneuvo menopaluu
  • Lisävuode: 300.0 INR per yö

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Lue lisää

Relax Guest House kartta

Osoite

Relax Guest House

0911, Syed Mukhri Street

400003

Mumbai, Intia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme