




Nedoco Osaka West
Osaka, Japani
Hotellin mukavuudet
Nedoco Osaka West sijaitsee keskustassa, ja Universal Studios Japan™ ja Umeda Sky Building 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 6,7 km:n päässä kohteesta Legoland Discovery Center ja 6,9 km:n päässä kohteesta Osakan Kaiyukan-akvaario. Tässä majoituspaikassa on 24 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja liesi. Mukavuuksiin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja 32-tuumainen taulutelevisio. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneissa on mikroaaltouuni ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Osakan tukkumarkkinat - 1,9 km / 1,2 mi
Solaniwa-Onsen Osaka Bay Tower - 2,1 km / 1,3 mi
Osaka Bay Tower - 2,2 km / 1,4 mi
Kyocera Dome Osaka - 2,3 km / 1,4 mi
Osakan kansainvälinen kokouskeskus - 2,3 km / 1,5 mi
Utsubon puisto - 2,8 km / 1,7 mi
Osakan kansallinen taidemuseo - 3,2 km / 2 mi
Osakan tiedemuseo - 3,3 km / 2,1 mi
Juhlasali - 3,5 km / 2,2 mi
Amerika-Mura Triangle Park (ostosalue) - 3,6 km / 2,3 mi
Orix-teatteri - 3,6 km / 2,3 mi
Herbisin aukio - 3,7 km / 2,3 mi
Universal CityWalk® Osaka -ostoskeskus - 3,7 km / 2,3 mi
Amerikamura - 3,8 km / 2,4 mi
Universal Studios Japan™ - 3,9 km / 2,4 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Osaka (ITM-Itami) - 15,3 km / 9,5 mi
Kobe (UKB) - 37,8 km / 23,5 mi
Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema) - 50,4 km / 31,3 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Majoituspaikka saattaa periä kaupunkiveron. Kaupunkivero on on 100–300 JPY per henkilö per yö huoneen yökohtaisesta hinnasta riippuen. Veroa ei peritä niistä yöhinnoista, jotka ovat alle 7 000 JPY. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
- Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
- Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).
Nedoco Osaka West kartta
Osoite
Nedoco Osaka West
3-13-11 Nishikujo Konohana
554-0012
Osaka, Japani
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.