




The Ponce Hotel
Atlanta, Georgia, Yhdysvallat
Hotellin mukavuudet
The Ponce Hotel sijaitsee keskustassa, ja Georgia Institute of Technology ja Coca Cola -maailma 10 minuutin ajomatkan päässä. Mercedes-Benz Stadium sijaitsee 5,5 kilometrin ja Centennial Olympic Park 2,6 kilometrin päässä tästä hotellista. Kaikkien 139 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on yksityinen kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu pimennysverhot ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut). Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Central Park - 0,4 km / 0,3 mi
Ponce City Market - 0,8 km / 0,5 mi
Atlanta Civic Center (tapahtumakeskus) - 1,4 km / 0,9 mi
Fox-teatteri - 1,4 km / 0,9 mi
The Atlanta Beltline Start - 1,4 km / 0,9 mi
Emory University Hospital Midtown - 1,5 km / 1 mi
Martin Luther King Jr:n Kansallinen historiallinen alue - 1,8 km / 1,1 mi
Carter Center - 2 km / 1,2 mi
Georgia Institute of Technology - 2 km / 1,2 mi
Georgian osavaltion yliopisto - 2 km / 1,3 mi
AmericasMart - 2,2 km / 1,4 mi
Krog Street Market - 2,3 km / 1,4 mi
Margaret Mitchellin talo ja museo - 2,3 km / 1,4 mi
Jimmy Carter Library and Museum - 2,3 km / 1,4 mi
Center for Civil and Human Rights - 2,5 km / 1,5 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Hartsfield-Jackson Atlantan kansainvälinen lentokenttä (ATL) - 19,7 km / 12,2 mi
Atlanta, Georgia, Yhdysvallat (FTY-Fultonin piirikunnan lentoasema) - 19,3 km / 12 mi
Atlanta, Georgia (PDK-DeKalb–Peachtree) - 24,6 km / 15,3 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Hartsfield-Jackson Atlantan kansainvälinen lentokenttä (ATL).
Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa.Majoituspaikka veloittaa seuraavat maksut:
- Takuumaksu: 100.00 USD per yöpyminen
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Lemmikit: 15.00 USD per lemmikki per yö
- Aikainen sisäänkirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 30.00 USD
- Myöhäinen uloskirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 30.00 USD
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Korkeintaan 17 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi vanhempiensa tai huoltajiensa kanssa samassa huoneessa, jos he käyttävät huoneessa jo olevia sänkyjä.
- Lemmikkejä saa tuoda vain tiettyihin huoneisiin, ja myös muita lemmikkejä koskevia rajoituksia sovelletaan (saat lisätietoja lemmikeistä veloitettavista maksuista lisämaksuja koskevasta osiosta). Asiakkaat voivat pyytää tällaista huonetta ottamalla yhteyttä suoraan majoituspaikkaan käyttämällä varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
The Ponce Hotel kartta
Osoite
The Ponce Hotel
585 Parkway Drive NE
30308
Atlanta, Georgia, Yhdysvallat
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.