




The Belgrade Hills
Belgrad, Serbia
Hotellin mukavuudet
Knez Mihailova -katu ja Novo Groblje sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,8 km:n päässä kohteesta Aleksandar Nikolic Hall ja 3,1 km:n päässä kohteesta Kasvitieteellinen puutarha. Kaikissa 8 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Jokaisessa huoneessa on parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Novo Groblje - 2,1 km / 1,3 mi
Danube River - 2,3 km / 1,4 mi
Aleksandar Nikolic Hall - 2,3 km / 1,4 mi
Metropol Palace Hotel Convention Center - 3,1 km / 1,9 mi
Tasmajdanin puisto - 3,1 km / 2 mi
Kasvitieteellinen puutarha - 3,4 km / 2,1 mi
Nikola Tesla -museo - 3,4 km / 2,1 mi
Jevremovac Botanical Garden - 3,5 km / 2,2 mi
Pyhän Markuksen kirkko - 3,5 km / 2,2 mi
Embassy of the Czech Republic - 3,7 km / 2,3 mi
Church of Christ - 3,7 km / 2,3 mi
Serbian Chamber of Commerce - 3,7 km / 2,3 mi
Saint Savan katedraali - 3,8 km / 2,3 mi
Embassy of Brazil - 3,8 km / 2,4 mi
Parlamenttirakennus - 3,8 km / 2,4 mi
Lähin suuri lentokenttä on Belgrad (BEG-Nikola Tesla) - 22,9 km / 14,2 mi
Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämän hotellin palveluihin kuuluu concierge-palvelut ja grilli. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan, kahvila ja ympärivuorokautisen huonepalvelun. Palveluihin kuuluu myös baari/aulabaari ja allasbaari, joissa voit rentoutua raikkaan juoman parissa.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 160.00 RSD per henkilö per yö aikuisilta; 80.00 RSD per yö asiakkailta, jotka ovat iältään 7–15 vuotta vanhoja. Tätä veroa ei peritä alle 7 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Lemmikkitakuumaksu: 2000.0 RSD per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
The Belgrade Hills kartta
Osoite
The Belgrade Hills
25a Volgina
11000
Belgrad, Serbia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.