Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 15

Villa in Llafranc - 104752 by MO Rentals

Palafrugell, Espanja

Tamariun uimaranta on lähistöllä



Hotellin mukavuudet

Internet
Pesukone
Kahvinkeitin
Televisio
Astianpesukone
Uuni
Mikroaaltouuni
Parveke
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Kuivaaja

Tämä huvila sijaitsee valtameren rannalla, ja Tamariun uimaranta ja Llafranc Beach sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huvila sijaitsee 17,9 km:n päässä kohteesta Playa de Palsin ranta ja 23,9 km:n päässä kohteesta Platja d’Aro Beach (uimaranta). Tämä huvila tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on jääkaappi ja uuni. Huoneessa on parveke tai terassi. Käytössäsi on mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin, ja vauvansänky (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Llafranc Beach - 0,6 km / 0,4 mi
Llafrancin satama - 1,1 km / 0,7 mi
Platja Canadell - 1,2 km / 0,7 mi
Platja de Port Bo - 1,4 km / 0,8 mi
La Platgeta de Calella - 1,5 km / 0,9 mi
Platja Port Pelegrí - 1,6 km / 1 mi
Sant Roc Beach - 1,7 km / 1,1 mi
Ses Aigües Mortes - 1,9 km / 1,2 mi
Sant Sebastian majakka - 2,1 km / 1,3 mi
Coqui Park - 2,8 km / 1,7 mi
El Golfetin ranta - 2,9 km / 1,8 mi
Jardins de Cap Roig - 3,8 km / 2,4 mi
Korkkimuseo - 3,9 km / 2,4 mi
Tamariun uimaranta - 4,7 km / 2,9 mi
Cala Estreta - 4,8 km / 3 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Gerona (GRO-Costa Brava) - 64,8 km / 40,3 mi
Barcelona El Pratin lentoasema (BCN) - 140 km / 87 mi

Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja grilli.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 1.10 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Siivousmaksu: 89.00 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Lakanamaksu: 8 EUR per henkilö, per viikko

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Vauvansänky: 35.0 EUR per yöpyminen
  • Lakanat ovat saatavilla lisämaksua vastaan (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
  • Pyyhkeet ovat saatavilla lisämaksusta (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Hotelli varaa oikeuden kieltäytyä tietyntyyppisistä ryhmä- tai juhlavarauksista, mukaan lukien polttarijuhlat.
  • Tässä majoituspaikassa ei tarjoilla alkoholia.
  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Villa in Llafranc - 104752 by MO Rentals kartta

Osoite

Villa in Llafranc - 104752 by MO Rentals

Ronda del Coral, 10B

17211

Palafrugell, Espanja

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme