




Crice Hotel
Osaka, Japani
Hotellin mukavuudet
Dotonbori ja Kyocera Dome Osaka sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 3,9 km:n päässä kohteesta Tsūtenkakun torni ja 6,5 km:n päässä kohteesta Osakan linna. Tässä majoituspaikassa on 5 yksilöllisesti sisustettua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio, ja ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme sekä ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneissa on työpöytä ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Kyocera Dome Osaka - 0,9 km / 0,5 mi
Namba Hatch -areena - 1,2 km / 0,7 mi
Dotonbori - 1,4 km / 0,9 mi
Amerikamura - 1,4 km / 0,9 mi
Osakan kaupungin ilmaterminaali - 1,5 km / 0,9 mi
Osaka Shochikuza - 1,7 km / 1 mi
Tombori Riverwalkin joenrantareitti - 1,7 km / 1,1 mi
Namba Yasakan pyhäkkö - 1,8 km / 1,1 mi
Hozen jin temppeli - 1,8 km / 1,1 mi
Hozenji-Yokochon kuja - 1,9 km / 1,2 mi
Shinsaibashi-suji - 1,9 km / 1,2 mi
Dotonborin Glico-mainos - 1,9 km / 1,2 mi
Namba Walkin ostoskeskus - 1,9 km / 1,2 mi
EDION Arena Osaka - 1,9 km / 1,2 mi
Namban puistot - 2 km / 1,2 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Osaka (ITM-Itami) - 18,1 km / 11,2 mi
Kobe (UKB) - 39,5 km / 24,5 mi
Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema) - 45 km / 27,9 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Majoituspaikka saattaa periä kaupunkiveron. Kaupunkivero on on 100–300 JPY per henkilö per yö huoneen yökohtaisesta hinnasta riippuen. Veroa ei peritä niistä yöhinnoista, jotka ovat alle 7 000 JPY. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 1000 JPY per päivä (100 metrin päässä)
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Korkeintaan 1 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Crice Hotel kartta
Osoite
Crice Hotel
3-4-13 Saiwaicho, Naniwa-ku
556-0021
Osaka, Japani
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.