Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo
1 / 47

Hôtel Batha

Fes, Marokko

Kaupungissa Fes (Fes El Bali)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Uima-allas
Baari
Internet
Pysäköinti
Televisio
Lemmikkieläimet sallittu
Turvallisuuslaatikko
Puhelin
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Aurinkotuolit
Hiustenkuivaaja
Rauta
Silitysrauta ja silityslauta
Puutarha
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi sallittu
Takka

Hôtel Batha sijaitsee keskustassa, joten Der Bathan museo löytyy kivenheiton päästä ja Water Clock puolestaan vain 3 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 0,3 km:n päässä kohteesta Medersa Bou-Inania (historiallinen rakennus) ja 0,3 km:n päässä kohteesta Sininen portti. Tässä majoituspaikassa on 62 ilmastoitua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa yksityinen uima-allas. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja silitysrauta/-lauta. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Hyödynnä lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Hyödynnä sisäuima-allas, terassi ja puutarha. Tämän uusromanttisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Tämän hotellissa ravintolan, La Diafa, joka on yksi sen 4 ravintolasta, erikoisuuksiin kuuluu marokkolainen keittiö. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu. Käytössäsi on baari/aulabaari sekä 2 allasbaaria. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupungin perimä vero: 13.20 MAD per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 50 MAD aikuisille ja 25 MAD lapsille
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 150 MAD per henkilö yhteen suuntaan
  • Pysäköintipalvelu: 10 MAD per päivä
  • Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 10 MAD per päivä (3 metrin päässä)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Uima-allasta voi käyttää klo 10.00–19.00.
  • Asiakkaat voivat järjestää lemmikkien majoituksen ottamalla yhteyttä suoraan majoituspaikkaan käyttämällä varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Lue lisää

Hôtel Batha kartta

Osoite

Hôtel Batha

Place de l'Istiqlal

30000

Fes, Marokko

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme