




The Byke Old Anchor Beach Resort & Spa
Cavelossim, Intia
Hotellin mukavuudet
The Byke Old Anchor Beach Resort & Spa sijaitsee merenrannalla, joten Cavelossimin ranta löytyy kivenheiton päästä ja Mobor Beach puolestaan vain 4 minuutin ajomatkan päästä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 33 km:n päässä kohteesta Palolemin ranta ja 6,5 km:n päässä kohteesta Varcan ranta. Kaikkien 236 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Kaapelikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu puhelin, kahvin-/vedenkeitin ja ilmainen pullovesi. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-sisäänkirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 286 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssikeskus ja kokoushuone. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja maksulliset kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Voit viettää helposti hauskan päivän hyödyntämällä teemapuistokuljetukset (lisämaksusta). Majoituspaikan ravintola, FARM FRESH, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu kasvisruokiin erikoistuva keittiö. Palveluihin kuuluu myös kahvila ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi rentoutumalla baarissa, rantabaarissa tai allasbaarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Joulupäivän (25.12.) gaalaillallinen per aikuinen: 2500 INR
- Joulupäivän (25.12.) gaalaillallinen per lapsi: 1000 INR (5–11 vuotta)
- Uudenvuodenaaton (31.12.) gaalaillallinen per aikuinen: 4000 INR
- Uudenvuodenaaton (31.12.) gaalaillallinen per lapsi: 2000 INR (5– 11 vuotta)
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu buffetaamiaisesta: noin 427.5 INR aikuisille ja 342 INR lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 1800 INR per ajoneuvo yhteen suuntaan
- Lisävuode: 855.0 INR per yö
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Jotkin tilat eivät välttämättä ole esteettömiä. Asiakkaat saavat lisätietoja ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
- Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
The Byke Old Anchor Beach Resort & Spa kartta
Osoite
The Byke Old Anchor Beach Resort & Spa
Cavelossim Mobor Beach
403731
Cavelossim, Intia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.