




Hotel Moskva
Belgrad, Serbia
Hotellin mukavuudet
Hotel Moskva sijaitsee keskustassa, ja Knez Mihailova -katu sijaitsee 2 minuutin kävelymatkan päässä ja Republic Square (aukio) 5 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä luksusluokan hotelli sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Tasmajdanin puisto ja 1,4 km:n päässä kohteesta Nikola Tesla -museo. Tässä majoituspaikassa on 122 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa minibaari ja LCD-televisio. Varusteluun kuuluu pillowtop-patjallinen sänky. Kaapelikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Kylpyhuoneesta löytyy poreamme ja designer-hygieniatuotteet. Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja 4 kokoushuonetta. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä rajoitettu pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Voit rentoutua kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Paikan päällä on lisäksi sauna sekä kuntosali. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, ostosmahdollisuuksia paikan päällä ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Hotellin ravintola, Tchaikovsky, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös kahvila ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin.
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 160.00 RSD per henkilö per yö aikuisilta; 80.00 RSD per yö asiakkailta, jotka ovat iältään 7–15 vuotta vanhoja. Tätä veroa ei peritä alle 7 vuotta vanhoilta lapsilta.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Maksu buffetaamiaisesta: noin 2400 RSD aikuisille ja 2400 RSD lapsille
- Lentokenttäkuljetusmaksu: 4680 RSD per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 3 henkilöä)
- Pysäköintipalvelu: 3600 RSD per päivä
- Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Lisävuode: 1170 RSD per päivä
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
- Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.
- Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.
Hotel Moskva kartta
Osoite
Hotel Moskva
Terazije 20
11000
Belgrad, Serbia
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.