




Japan Sessions KANZAKI 01
Osaka, Japani
Hotellin mukavuudet
Umeda Sky Building ja Grand Front Osaka -ostoskeskus sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä loma-asunto sijaitsee 8,5 km:n päässä kohteesta Kyocera Dome Osaka ja 8,8 km:n päässä kohteesta Dotonbori. Tämä yksilöllisesti sisustettu loma-asunto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja liesi. 55-tuumainen taulutelevisio, jossa on digitaalikanavat, tarjoaa viihdykettä ja ilmainen langaton internetyhteys takaa, että voit pysyä yhteydessä. Mukavuuksiin kuuluu työpöytä ja oleskelualue. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Umeda Arts Theater (teatteri) - 3,7 km / 2,3 mi
Umeda Sky Building - 3,8 km / 2,4 mi
Grand Front Osaka -ostoskeskus - 3,8 km / 2,4 mi
NU Chayamachin ostoskeskus - 4 km / 2,5 mi
HEP Five -ostoskeskus - 4,2 km / 2,6 mi
LUCUA Osaka - 4,4 km / 2,7 mi
Osakan kaupungin asema - 4,5 km / 2,8 mi
Herbisin aukio - 4,7 km / 2,9 mi
Hankyu Umeda Main Store - 4,7 km / 2,9 mi
Pokemon Centre Osaka - 5 km / 3,1 mi
Tenjimbashi-Sujin ostoskatu - 5,3 km / 3,3 mi
Hattori Ryokuchi -puisto - 5,7 km / 3,5 mi
Osakan tiedemuseo - 5,7 km / 3,5 mi
Osaka Museum of Housing and Living (museo) - 5,7 km / 3,6 mi
Osakan kansallinen taidemuseo - 5,7 km / 3,6 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Osaka (ITM-Itami) - 8,3 km / 5,1 mi
Kobe (UKB) - 37,5 km / 23,3 mi
Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema) - 57,3 km / 35,6 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema).
Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kielitaitoinen henkilökunta.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Majoituspaikka saattaa periä kaupunkiveron. Kaupunkivero on on 100–300 JPY per henkilö per yö huoneen yökohtaisesta hinnasta riippuen. Veroa ei peritä niistä yöhinnoista, jotka ovat alle 7 000 JPY. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
- Autoa ei tarvita tähän majoituspaikkaan pääsemiseksi.
- Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Japan Sessions KANZAKI 01 kartta
Osoite
Japan Sessions KANZAKI 01
1-8-7, Mitsuyakita
532-0032
Osaka, Japani
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.