Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 99

Creass Hotel TSUBOGAWA Marche

Naha, Japani

Kaupungissa Naha (Tsubogawa)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Pesukone
Pysäköinti
Vedenkeitin
Televisio
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Mikroaaltouuni
Parveke
Terassi
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Kuivaaja
Työpöytä
Pakastin

Kokusai Dorin markkinat ja Tomarin satama sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 5,3 km:n päässä kohteesta Shurin linna ja 6 km:n päässä kohteesta Senaga-saari. Kaikkien 41 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Jokaisessa huoneessa on parveke. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Mankon puisto - 0,7 km / 0,5 mi
Okinawan prefektuurin virasto - 0,9 km / 0,6 mi
Okino-gu-pyhäkkö - 1,1 km / 0,7 mi
Okinawaken Gokoku -pyhäkkö - 1,2 km / 0,7 mi
Onoyama-urheilupuisto - 1,3 km / 0,8 mi
Kokusai Dorin markkinat - 1,3 km / 0,8 mi
Palette Kumoji - 1,4 km / 0,9 mi
Yogin puisto - 1,5 km / 0,9 mi
Okinawa Cellular Stadium - 1,5 km / 0,9 mi
Okinawan prefektuurin budokan - 1,6 km / 1 mi
Nouren Plaza - 1,6 km / 1 mi
Nahan risteilyterminaali - 1,8 km / 1,1 mi
Makishin markkinat - 1,8 km / 1,1 mi
Heiwa Dori - 1,8 km / 1,1 mi
Tsuboya Yachimun Street - 1,8 km / 1,1 mi

Lähin suuri lentokenttä on Naha (OKA) - 5,7 km / 3,6 mi

Käytössäsi on matkatavarasäilytys, pyykinpesutilat ja hissi. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti.
  • Omatoiminen pysäköinti: 1000 JPY per päivä (ilman kulkurajoituksia)

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
  • Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Creass Hotel TSUBOGAWA Marche kartta

Osoite

Creass Hotel TSUBOGAWA Marche

Tubogawa 1-17-26

900-0025

Naha, Japani

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme