Hintatakuu

97% tyytyväisiä asiakkaita

Matkusta rauhallisin mielin

Sembo Logo


1 / 39

Hotel Sunrise New Delhi

New Delhi, Intia

Kaupungissa New Delhi (Karol Bagh)



Hotellin mukavuudet

Ilmastointi
Internet
Kokoustila
Pysäköinti
Kahvinkeitin
Televisio
Turvallisuuslaatikko
Puhelin
Kaapeli- tai satelliitti-TV
Hiustenkuivaaja
Minibaari
Kattotuuletin
Parveke
Parveke tai terassi
Kylpyamme tai suihku
Tupakointi ei sallittu
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Suihku
Työpöytä
Liikematkustajaystävällinen

Hotel Sunrise New Delhi sijaitsee keskustassa, ja Gurudwara Bangla Sahibin temppeli sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä ja Chandni Chowkin markkinat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 7,6 km:n päässä kohteesta India Gate ja 12,9 km:n päässä kohteesta Swaminarayan Akshardhamin temppeli. Tässä majoituspaikassa on 25 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja minibaari. Jokaisessa huoneessa on parveke tai terassi. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös LCD-televisio ja satelliittikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja tohvelit. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 22 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen valet-pysäköinti. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Hotellin ravintola, Roof Top, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu. Aamiainen saatavilla maksusta.

  • Maksu aamiaisesta: noin 150 INR per henkilö

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.

Hotel Sunrise New Delhi kartta

Osoite

Hotel Sunrise New Delhi

4/52 WEA Saraswati Marg Karol Bagh

110005

New Delhi, Intia

Miksi valita Sembo

Voittamaton arvo ja joustavuus

Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.

Matkailijat luottavat ympäri maailmaa

Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.

Helppo matkasuunnittelu

Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.

Matkusta omalla tavallasi

Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.

Amelia avatar
Tutustu Ameliaan, uuteen matkasuunnittelijaamme