




e-stay ebisu
Osaka, Japani
Hotellin mukavuudet
E-stay ebisu sijaitsee keskustassa, ja Nipponbashin ostosalue sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Tsūtenkakun torni 7 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä huoneisto sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Spa World -kylpyläkeskus ja 2,8 km:n päässä kohteesta Dotonbori. Tässä majoituspaikassa on 27 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja liesi. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja Netflix-palvelu. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja ilmaiset hygieniatuotteet. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Nipponbashin ostosalue - 0,3 km / 0,2 mi
Shinsekai Hondorin ostoskatu - 0,4 km / 0,2 mi
Zepp Namba Osaka -musiikkisali - 0,5 km / 0,3 mi
Tsūtenkakun torni - 0,6 km / 0,4 mi
Tennojin puisto - 0,7 km / 0,4 mi
Spa World -kylpyläkeskus - 0,7 km / 0,4 mi
Tennojin eläintarha - 0,8 km / 0,5 mi
Namban puistot - 0,9 km / 0,6 mi
EDION Arena Osaka - 1,2 km / 0,7 mi
Sennichimae Doguyasuji -ostoskatu - 1,2 km / 0,8 mi
Shitennojin temppeli - 1,3 km / 0,8 mi
Namba Yasakan pyhäkkö - 1,3 km / 0,8 mi
Kuromon Ichiban markkinat - 1,5 km / 0,9 mi
Namba Grand Kagetsu -teatteri - 1,5 km / 0,9 mi
Namba Walkin ostoskeskus - 1,7 km / 1 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Osaka (ITM-Itami) - 18,9 km / 11,7 mi
Kobe (UKB) - 41,2 km / 25,6 mi
Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema) - 52,8 km / 32,8 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Majoituspaikka saattaa periä kaupunkiveron. Kaupunkivero on on 100–300 JPY per henkilö per yö huoneen yökohtaisesta hinnasta riippuen. Veroa ei peritä niistä yöhinnoista, jotka ovat alle 7 000 JPY. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Japanin terveysministeriö vaatii kaikkia ulkomaisia vierailijoita antamaan passinsa numeron ja kertomaan kansalaisuutensa samalla, kun he kirjautuvat sisään mihin tahansa majoituspaikkaan (majatalot, hotellit, motellit jne.). Lisäksi majoituspaikkojen tulee ottaa valokopio kaikkien yöpyvien matkustajien passeista ja säilyttää kopio.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
e-stay ebisu kartta
Osoite
e-stay ebisu
2-14-9 Ebisunishi Naniwa-ku
556-0003
Osaka, Japani
Miksi valita Sembo
Voittamaton arvo ja joustavuus
Saa parhaat tarjoukset hintatakuumme avulla ja valitse sinulle sopivat maksuvaihtoehdot. Hyväksymme kaikki suuret maksutavat turvallisen ja helpon transaktion varmistamiseksi.
Matkailijat luottavat ympäri maailmaa
Yli 30 vuoden kokemuksella Sembo on osa maailmanlaajuisesti luotettavaa Stena-ryhmää. Meidät tunnustetaan asiantuntemuksestamme ja meitä tukee alan johtavat akkreditoinnit, erityisesti autolla matkustamisessa.
Helppo matkasuunnittelu
Suunnittele matkasi nopeasti yksinkertaisella varausjärjestelmällämme. Käytä Ameliaa, AI-matkasuunnittelijaamme, vertaile hintoja ja löydä parhaat tarjoukset, pakettisuojelusuunnitelmamme turvin.
Matkusta omalla tavallasi
Valitse laajasta valikoimasta hotelleja, lentoyhtiöitä, lomakohteita ja aktiviteetteja. Alustamme tarjoaa joustavuutta ja kestäviä matkustusvaihtoehtoja, joten voit matkustaa haluamallasi tavalla.